Lijst met waves en starttijden 2019


Hieronder staan alle deelnemers ingedeeld in waves. Rechts staat jouw wave nummer en starttijd.
Uiterlijk vrijdag 30 augustus ontvang je de deelnemersbriefing via email. Daar staat ALLE informatie in omtrent tijden, waar je hoe laat moet zijn, welk items je van ons krijgt. 

KIDS SWIM 2019        Wave  Start
Stijn   Roseboom ctrl ALS delete 1 13:00
Jesse   Roseboom ctrl ALS delete 1 13:00
Thijs   Roseboom ctrl ALS delete 1 13:00
Robine   Hunter De 3 musketiers 1 13:00
Fenne   Swanink De 3 musketiers 1 13:00
Danique Van Nes De 3 musketiers 1 13:00
Dave   Goes De IJsselsharks  1 13:00
Milan Van Rooij De IJsselsharks  1 13:00
Pieter   bunnik De IJsselsharks  1 13:00
Mare Van der Steen  De IJsselsharks  1 13:00
van de Kant Fré voor twee 1 13:00
Katja van der Krogt Kroggies 1 13:00
Michano van der Krogt Kroggies 1 13:00
Mikki van  Schaik   1 13:00
Luc   Karelse   1 13:00
Xander   Sprang    1 13:00
Sanne   Oostrom   1 13:00
Lieke   Tersteeg Kwik, Kwek en Kwak 2 13:07
Anique   Hazebroek Kwik, Kwek en Kwak 2 13:07
Jorrit   Hazebroek Kwik, Kwek en Kwak 2 13:07
Jimmy Joe   Voorhaar mALSe Boys 2 13:07
Thomas van  Haarlem mALSe Boys 2 13:07
Jarno   Dam mALSe Boys 2 13:07
Wiep   Holterman Spetters 2 13:07
Robin   Boere Spetters 2 13:07
Naomi  De Bruijn Swimpower 2 13:07
Maria   Visscher Swimpower 2 13:07
Wessel de Wit   2 13:07
Elin   Gobel   2 13:07
Camille   Paanakker   2 13:07
Tess   Braamhorst   2 13:07
Ronin   Heij   2 13:07
Wout   De Boer   2 13:07
Wessel   Verhoef   2 13:07
Senne   Miltenburg   2 13:07
Julia-Sophie   Visser   2 13:07
           
2 KM SWIM SNELLE WAVE        Wave  Start
Erik Van der Linden Alfa Accountants en adviseurs 3 13:28
Nick   Sijmons Alfa Accountants en adviseurs 3 13:28
Marijn de Groot Alfa Accountants en adviseurs 3 13:28
Arnoud   Bosch Alfa Accountants en adviseurs 3 13:28
Dirk de Bruin De Bruintjes 3 13:28
Wout de Bruin De Bruintjes 3 13:28
Jessica   Verstegen De Ijszwemmers 3 13:28
Jan Willem   Zuilhof De Ijszwemmers 3 13:28
Victor van Straaten Team BBQ 3 13:28
Jurgen van der Meer Team Motiv 3 13:28
Maarten    Vink Team Vink 3 13:28
Freek   Terberg   3 13:28
Jos   Kemkes   3 13:28
Bart   Vink Team Vink 4 13:35
Rob   Uittenbogaard   4 13:35
Rowhita   Meijer   4 13:35
Tom   Bomer De oceaan zwemmers 4 13:35
Derk Van 't Sant De oceaan zwemmers 4 13:35
Esther   Schimpf De oceaan zwemmers 4 13:35
Ruud   Rozendaal De oceaan zwemmers 4 13:35
Marlies   Becker Diks Verzekeringen 4 13:35
Gerard   Klomp Team Roggen - Klomp 4 13:35
Nicoletta   Roggen Team Roggen - Klomp 4 13:35
Chris   Borgstein   4 13:35
Jonathan   Kapteijn   4 13:35
Rick   Torenstra   4 13:35
           
2 KM SWIM        Wave  Start
Anja   Verhoek EY, building a better working world 5 13:49
Bob   Dankbaar EY, building a better working world 5 13:49
Jesse    Verhoek EY, building a better working world 5 13:49
Marc van der Graaf EY, building a better working world 5 13:49
Angelique Van der Lit Team Lit 5 13:49
Anton  Van den Hurk Team Lit 5 13:49
Chris den Heeten Team Lit 5 13:49
Chris   Drevel Team Lit 5 13:49
Elise van Schalkwijk Team Lit 5 13:49
Gerdy   Hoogland Team Lit 5 13:49
Harold Van den Berg Team Lit 5 13:49
Harry   van den Berg Team Lit 5 13:49
Ine   Doesburg Team Lit 5 13:49
Isa   Tukker Team Lit 5 13:49
Jorien de Groot Team Lit 5 13:49
Monique   Vernooij Team Lit 5 13:49
Monique Van Doorn Team Lit 5 13:49
Sten Van der Lit Team Lit 5 13:49
Yvonne de Graaff Team Lit 5 13:49
Bas van den Brink   5 13:49
Angele Van Basten De nichtjes 6 13:56
Annemarie   Luykx De nichtjes 6 13:56
Joyce   Briene De nichtjes 6 13:56
Karin    Kraaij De nichtjes 6 13:56
Rachel   Ruven  De nichtjes 6 13:56
Erna   Vlasbloem Diks Verzekeringen 6 13:56
Fleur    Hartsink Diks Verzekeringen 6 13:56
Laura  van Maarschalkerweerd Diks Verzekeringen 6 13:56
Birgitte   IJntema-Claessen Fysiotherapie Groene Biezen 6 13:56
Fleur   Kraaijenhagen Fysiotherapie Groene Biezen 6 13:56
Mieke   Walhain Fysiotherapie Groene Biezen 6 13:56
Nicole   Gras- van Glabbeek Fysiotherapie Groene Biezen 6 13:56
Caroline   Peelen Swimming Sisters 6 13:56
Esther  van  Hoeven  Swimming Sisters 6 13:56
Lies Van Himbergen Swimming Sisters 6 13:56
Marjan    Krijger Swimming Sisters 6 13:56
Jelle   Wouda Team de zwembandjes 6 13:56
Marcel   Sterkenburg Team de zwembandjes 6 13:56
Simon    Garcia Team de zwembandjes 6 13:56
Willem S   Sterkenburg Team de zwembandjes 6 13:56
Anna   Rijs PLUS J.Schimmel 7 14:03
Dani van den Engel PLUS J.Schimmel 7 14:03
Glenn    Arends PLUS J.Schimmel 7 14:03
Marc   Lebbink PLUS J.Schimmel 7 14:03
Marscha   Soesbergen PLUS J.Schimmel 7 14:03
Mervyn   Schimmel PLUS J.Schimmel 7 14:03
Raquel   Tolhoek PLUS J.Schimmel 7 14:03
Youri   Boere PLUS J.Schimmel 7 14:03
Barbara   Aarnink Team Alex! 7 14:03
Desiree   Faaij Team Alex! 7 14:03
ineke van Houten Team Alex! 7 14:03
Jolanda   Baars Team Alex! 7 14:03
Marijke van Beukering-Huijbregts Team Alex! 7 14:03
Bart-Jan   Fekkes Team Hertekampies 7 14:03
Conny   Andreas Team Hertekampies 7 14:03
Erik   Lit Team Hertekampies 7 14:03
Karen   Bos Team Hertekampies 7 14:03
Patrick   Oudshoorn Team Hertekampies 7 14:03
Bart   Boer Team Hertekampies 7 14:03
Kelly   Melssen   7 14:03
Diana   Moons De Badeendjes 8 14:10
Julian   Bunnik De Badeendjes 8 14:10
Lotte   Vergeer De Badeendjes 8 14:10
Lucy   Moons De Badeendjes 8 14:10
Nikki   Verweij - Blom De Badeendjes 8 14:10
Peggy   Goes-Bunnik De Badeendjes 8 14:10
roos   bunnik De Badeendjes 8 14:10
Stijn    Vergeer De Badeendjes 8 14:10
Danielle   Bos DTC Media 8 14:10
Joshua   Nahafahik DTC Media 8 14:10
Kasper   Kampschreur DTC Media 8 14:10
Liselotte   Baksteen DTC Media 8 14:10
Marcel   Barnas DTC Media 8 14:10
Marcel   Verspeek DTC Media 8 14:10
Mari-Mae   Cuijpers DTC Media 8 14:10
Merel van Es DTC Media 8 14:10
Nick van Luinen DTC Media 8 14:10
Floris   Endendijk Mennouis 8 14:10
Louis   Endendijk Mennouis 8 14:10
Menno De Vree Mennouis 8 14:10
Jannie   Godijn De Bergjes 9 14:17
Mary Van den Berg De Bergjes 9 14:17
Patricia Van den Berg De Bergjes 9 14:17
Wil   Roeloffs De Bergjes 9 14:17
Bob   Linthorst Watermannen voor ALS 9 14:17
Charmaine    Risse Watermannen voor ALS 9 14:17
Dean de Hoop Watermannen voor ALS 9 14:17
Debbie   Sandifort Watermannen voor ALS 9 14:17
Dennis de Hoop Watermannen voor ALS 9 14:17
Erik van Oort Watermannen voor ALS 9 14:17
Henk de Hoop Watermannen voor ALS 9 14:17
Hugo   Wartna Watermannen voor ALS 9 14:17
Kevin   Sandifort Watermannen voor ALS 9 14:17
Liesbeth   Soede Watermannen voor ALS 9 14:17
Lorenzo   da Cruz Watermannen voor ALS 9 14:17
Mike    Schouten Watermannen voor ALS 9 14:17
Myra  de Hoop Watermannen voor ALS 9 14:17
Sander   Dijkstra Watermannen voor ALS 9 14:17
Symen   Sikkens Watermannen voor ALS 9 14:17
Peter   Bekkering   9 14:17
Diana   Mastenbroek ctrlALSdelete 10 14:24
Helma Van der Neut ctrlALSdelete 10 14:24
Martine   Verhoef ctrlALSdelete 10 14:24
Nelleke   Roseboom ctrlALSdelete 10 14:24
bouvien   brocks De broelers  10 14:24
Camille   Paanakker De broelers  10 14:24
Daniel de Poel De broelers  10 14:24
Eva   Mol De broelers  10 14:24
Isabeau de  Poel  De broelers  10 14:24
laurens de Poel De broelers  10 14:24
Embrecht van Groesen Momenten van leven 10 14:24
Friso   Ockhuizen Momenten van leven 10 14:24
Gerrit-Jan   de Graaf Momenten van leven 10 14:24
Hendrik-Jan van Oostrum Momenten van leven 10 14:24
Jerry   Veldhoen Momenten van leven 10 14:24
Lida   Westland-Meegdes Momenten van leven 10 14:24
Petra van Eijndthoven Momenten van leven 10 14:24
Yvonne   Veldhoen Mirck Momenten van leven 10 14:24
Eline   Keijzer   10 14:24
Claire   Droog   10 14:24
C   Visser Ferdinand's zwemsters 11 14:31
Floor   Jansen Ferdinand's zwemsters 11 14:31
Erik van Duijn Team Motiv 11 14:31
Gerard   Klop Team Motiv 11 14:31
Gerard   Uiterwaal Team Motiv 11 14:31
Jean-Paul van der Meer Team Motiv 11 14:31
Johan van Zijl Team Motiv 11 14:31
Leon   Hinz Team Motiv 11 14:31
Victor   Karamat Ali - Verweij Team Motiv 11 14:31
Youri   Jelsma Team Motiv 11 14:31
Bas   van der Horst VoorGarmt 11 14:31
Jan   Verhoeve VoorGarmt 11 14:31
Koen   van der Horst VoorGarmt 11 14:31
Daniëlle van de Kant WaterKantjes 11 14:31
Floor Van den  Elsen WaterKantjes 11 14:31
Ilse van der Pijl WaterKantjes 11 14:31
Mieke   Beijer-van de Kant WaterKantjes 11 14:31
Suzanne  van der Pijl WaterKantjes 11 14:31
Anne   Reinerie   11 14:31
Annemarie   Sluimer   11 14:31
Ad   Munsterman Badmutsen 12 14:38
Annette  De  Vries Badmutsen 12 14:38
Desiree   Lam Badmutsen 12 14:38
Esther   Broere Badmutsen 12 14:38
Jeroen   S Badmutsen 12 14:38
Lammert Van Ekeren Badmutsen 12 14:38
Marc   Stephan Badmutsen 12 14:38
Marieke   Rockx Badmutsen 12 14:38
Mireille    Brokking Badmutsen 12 14:38
Pim   Krauweel Badmutsen 12 14:38
Raymond van den  Heuvel Badmutsen 12 14:38
Rene De Vries Badmutsen 12 14:38
Ronald van Tergouw Badmutsen 12 14:38
Anthony   Lekkerkerker Terberg Machines swims for ALS 12 14:38
Bart   Exalto Terberg Machines swims for ALS 12 14:38
Bouwe   Gravesteijn Terberg Machines swims for ALS 12 14:38
Matthieu   Oudshoorn Terberg Machines swims for ALS 12 14:38
Roel    Gravesteijn Terberg Machines swims for ALS 12 14:38
Sylvia Van Rooijen Terberg Machines swims for ALS 12 14:38
Anoeck   Willard   12 14:38
Ester   Huberts De meiden van Huberts 13 14:45
Renée van Rossum De meiden van Huberts 13 14:45
Robin   Huberts De meiden van Huberts 13 14:45
Annastatia   Stöteler De wine(gums) Girls 13 14:45
Diana   Haarmans De wine(gums) Girls 13 14:45
Esther   Bosschert De wine(gums) Girls 13 14:45
Gerda   Roosendaal De wine(gums) Girls 13 14:45
Jolande   Uiterwaal De wine(gums) Girls 13 14:45
Lieve van der Ham Ontzorgd Wonen Groep Zwemt 13 14:45
Maarten   Engelberts Ontzorgd Wonen Groep Zwemt 13 14:45
Marjon van der  Ham Ontzorgd Wonen Groep Zwemt 13 14:45
Martijn   Bloedjes Ontzorgd Wonen Groep Zwemt 13 14:45
Martin van Eeken Ontzorgd Wonen Groep Zwemt 13 14:45
Nicole   Elferink Ontzorgd Wonen Groep Zwemt 13 14:45
Emma van Hamersveld Wiegand Bruss optiek 13 14:45
Paul van Grootheest Wiegand Bruss optiek 13 14:45
Peter    Reekers Wiegand Bruss optiek 13 14:45
Tim   Wolber Wiegand Bruss optiek 13 14:45
Koen van Rossum   13 14:45
Rick   Hartog   13 14:45
Dorien van der Vliet De Mädchen 14 14:52
Ellen   Klein De Mädchen 14 14:52
Judith   Pastoor De Mädchen 14 14:52
Anna   van der Linden - Ottevanger keep Anna van der Linden Swimming 14 14:52
Henk van der  Wal  keep Anna van der Linden Swimming 14 14:52
Izaline   Mac Donald keep Anna van der Linden Swimming 14 14:52
Mart   Ottevanger keep Anna van der Linden Swimming 14 14:52
Niek de Wilde keep Anna van der Linden Swimming 14 14:52
Sigrid   MacDonald Ottevanger  keep Anna van der Linden Swimming 14 14:52
Willem   Ottevanger keep Anna van der Linden Swimming 14 14:52
Wout   Ottevanger  keep Anna van der Linden Swimming 14 14:52
Arjan   Boere Reddingsbrigade IJsselstein 14 14:52
Sabine   Straver Reddingsbrigade IJsselstein 14 14:52
Folkert   Draisma Team BBQ 14 14:52
Frank van Ewijk Team BBQ 14 14:52
Sander   Rieken Team BBQ 14 14:52
Aafra    Koek - Dikhoff Team Daan, Lianne, Aaf en Laura  14 14:52
Daniëlle van Reijsen Team Daan, Lianne, Aaf en Laura  14 14:52
Laura van der Zijl Team Daan, Lianne, Aaf en Laura  14 14:52
Lianne  van Grootheest Team Daan, Lianne, Aaf en Laura  14 14:52
Anneloes van  Klaren Loes en Lies  15 14:59
Lisa de Gruijter Loes en Lies  15 14:59
Jan   Sennef Team Sennef 15 14:59
Peter   Sennef Team Sennef 15 14:59
Carla   Cornelissen Watertrappelaars 15 14:59
Judy Van Doorn Watertrappelaars 15 14:59
Peter   Matton Watertrappelaars 15 14:59
Reijer Van Toor Watertrappelaars 15 14:59
Gertjan   Muller   15 14:59
Gray n Bald   15 14:59
Christa   Scholte Hart voor elkaar, Samen Sterk tegen ALS 15 14:59
Heleen   Peters Hart voor elkaar, Samen Sterk tegen ALS 15 14:59
Mariëlle van Wijk-Herweier Hart voor elkaar, Samen Sterk tegen ALS 15 14:59
Pauline   Blokdijk Hart voor elkaar, Samen Sterk tegen ALS 15 14:59
Yvon Van Hattum Hart voor elkaar, Samen Sterk tegen ALS 15 14:59
Joep   Rockx plons 15 14:59
Tijn   Karelse plons 15 14:59
Raymond   Remerink Zwem voor het leven! 15 14:59
Roland   Mulder Zwem voor het leven! 15 14:59
Susan van Tunen   15 14:59
Karin  Van  Maarschalkerweerd   16 15:06
Albert   Glazenborg   16 15:06
Estelle   Hunter   16 15:06
jordy   zorgdrager   16 15:06
Hans Van der Voorn Het Pulse Bingo Team 16 15:06
Edwin   Pompe Kiek ze gaan dan.  16 15:06
Hugo   Maatkamp Kiek ze gaan dan.  16 15:06
Menno van den Burg Kiek ze gaan dan.  16 15:06
Angelique   Bitter Marmaris zeemeerminnen 16 15:06
Karin van der Mark Marmaris zeemeerminnen 16 15:06
Dion   Janssens Nog Ééntje Dan 16 15:06
Faan   Veldhuijsen Nog Ééntje Dan 16 15:06
Niels van Vliet Nog Ééntje Dan 16 15:06
Jack   Verbeek   16 15:06
Maatje   Metske   16 15:06
Rob   Augustinus   16 15:06
Robert Van Wanrooij   16 15:06
Ronald   De Boer   16 15:06
Toya   Rutze   16 15:06
Tim   Viergever   17 15:13
Arjan van der Ham HAM Technische Installatie  17 15:13
Edwin   Slingerland HAM Technische Installatie  17 15:13
Enzo   Sonnevelt HAM Technische Installatie  17 15:13
Erik dan der Kamp HAM Technische Installatie  17 15:13
Fred Van Houwelingen HAM Technische Installatie  17 15:13
Harry   Vergeer HAM Technische Installatie  17 15:13
Hendrik jan   Kars HAM Technische Installatie  17 15:13
Jeffrey   Verstoep HAM Technische Installatie  17 15:13
Jeroen De Jooden HAM Technische Installatie  17 15:13
kevin   zomerveld HAM Technische Installatie  17 15:13
Marijn   Schouten HAM Technische Installatie  17 15:13
Patrick   Brouwer HAM Technische Installatie  17 15:13
Sjaak  Van Winden HAM Technische Installatie  17 15:13
Claire   Coté Team Klomp - Coté 17 15:13
Gerard   Klomp Team Klomp - Coté 17 15:13
Jessie   Klomp Team Klomp - Coté 17 15:13
Jeffrey Van der  Steen   17 15:13
Johan   Boonstra   17 15:13
Lef   Kuik   17 15:13
Maaike van Vliet   17 15:13